Reklamní agentura Liberec - Stap studio

/p>

Naše firma vznikla v roce 1990 a v průběhu krátké doby se vyprofilovala na flexibilní kreativní agenturu s vlastním technickým zázemím, které je velmi důležité pro operativní reakce na potřeby našich klientů. Náš technologický a personální potenciál pokrývá všechny oblasti grafické a designové tvorby, kompletní předtiskovou přípravu včetně osvitu a barevného malonákladového tisku, ofsetového tisku, různých druhů potisku, řezanou reklamu, velkoplošný tisk. K tomuto kreativnímu a technickému zázemí patří i komplexní servisní reklamní služby – od návrhů až po vlastní realizace v terénu.

Stejně jako v jiných oborech, i v reklamě a PR je důležité poskytovat komplexní služby „pod jednou střechou“ – je to optimální řešení pro naše klienty i pro nás. Našim zákazníkům tak maximálně šetříme čas i rozpočet minimalizací subdodávek, navíc naše klienty i jejich potřeby můžeme velmi dobře poznat, rozvíjet, navrhovat optimální řešení a vyhodnocovat jejich úspěšnost.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha klienty, pro něž zajišťujeme v oblasti reklamy a PR vše, co potřebují. Realizujeme firemní image se vším co k ní patří – od obchodních tiskovin přes prezentační tištěné materiály, reklamní předměty, vnější reklamní vizualizaci, prezentaci, mediální kampaně, promotion akce atd.

Každý nový klient pro nás znamená další možnosti realizace našich nápadů a myšlenek, které vítáme i z hlediska našeho trvalého profesionálního a kreativního rozvoje. Rádi se podílíme na nových neotřelých projektech, při nichž můžeme projevit naše tvůrčí schopnosti, které doplníme profesionálními službami.